Казковий день в гостях у Санти.

DSC_8926

Школа «Калинонька» та казкова країна «Гайдамаки» створили нашим діткам справжню новорічну казку. Свято видалось яскравим, цікавим, веселим. Діти танцювали, співали, робили новорічні поробки, раділи, їздили на кониках у хатинку до Санти, отримували подарунки. Проте, щоб свято відбулося, ми дякуємо нашим спонсорам, які оплатили все це дійство. А саме:
Тишковцю Ігорю Володимировичу
Курису Роману Сергійовичу
Давидюку Андрію Миколайовичу
Горбатюку Валентину Олександровичу
Марченку Олегу Анатолійовичу
БФ «Вірний Шлях»
Дуже приємно, що не залишаються осторонь особливих дітей і молодь. Студенська рада РДГУ підготувала солодкі подарунки для особливих діток, чим додала ще більше дитячих посмішок. Особливу подяку висловлуємо факультету ФМІ за зібрану суму 1240 грн. На святі була присутня голова благодійного комітету Тарасюк Марія, яка гралася з дітками, допомага в розвагах, та вручила солодкі подарунки.
У рамках благодійного проекту «Подаруймо казку», координатором якого є Юрим Світлана, до свята долучилась також молодь із ФРІ Рівне Активне. Волонтери із фундації протягом всього дня гралися з дітьми, яких було більше 40, допомагали у розвагах та іграх, допомагали у всьому. Тому настрій був піднесений не лише у дітей а і батьків, які мали час поласувати філіжанкою запашної кави та поспілкуватися.
Щиро дякуємо всім за позитивні дитячі емоції та щирі посмішки!!!

Більше фото можна побачити у фотоальбомі

Добавить комментарий