21 березня відбулась благодійна ярмарка!!!

З 12 до 14 години в обласній бібліотеці відбувалось інформування всіх присутніх про людей з синдромом Дауна, про їх особливості та можливості, роздавались інформативні листівки.
Були предсталені виступи дітей з особливими потребами, що представляють різні заклади міста «Пагінець», «Особлива дитина»,ЗОШ №8 м.Рівне, виступи керівників цих закладів, депутатів міської ради, батьків, голови організації.
Захід відкривали заступник міського голови Кульчицька Галина Григорівна з сонячним хлопчиком Максимом та заступник голови облдержадміністрації Савчук Олександр Іванович з сонячною дівчинкою Кариною.
_DSC6198
На ярмарці можна було придбати різнокольорі шкарпетки, та стати частиною флешмобу «LOTS OF SOCKS».
_DSC6178
Протягом всього заходу продавались вироби, які зробили батьки та діти з особливими потребами, а також місцеві майстри (майстри студії ужитково прикладного мистецтва при палаці культури). Під час проведення заходу можна було поласувати домашньою випічкою, кавою та чаєм.
Для діток був організований майстер клас по малюванню та аква-грим від Марії Горуни.
Діти з синдромом Дауна отримали подарунки від магазину розвиваючих іграшок «Всезнайко»
_DSC6250,
Підтримали наш ярмарок ТОВ «ДЕЙ-СОН ЛОГІСТ ПРОДАКШН КОМПАНІ», торгова марка «Бом-Бік», представники товариства радувала діток і роздавала безкоштовно смачненьке печиво.
В 14-00 діти з синдромом Дауна випустили у небо повітряні кульки з надписом про свої мрії.
_DSC6360
і ледве встигли на наш захід, і тим самим показали діткам, що мрії збуваються- Християнська медична асоціація та ГО «Волонтерська група допомоги армії України «Воїни світла» подарували діткам подарунки!!!
_DSC6373
Щиро дякуємо всім хто відвідав ярмарку і підтримав нас та наших діток!!!
Протягом ярмарки було зібрано 7172 грн., які будуть витрачені на розвиваючі матеріали та заняття для діток з синдромо Дауна.
Детальний фотозвіт в фотогалереї.

Добавить комментарий